Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Hedh nė mbeturina biletėn fituese tė llotarisė

Hedh nė mbeturina biletėn fituese tė llotarisė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė 31 vjecar italian ka hedhur nė mbeturina biletėn fituese tė llotarisė “Gėrvisht dhe fito” qė vlente 1.74 milionė euro.
Familjar dhe babai i njė vajze 20 muajshe, kishte blerė nėn shtėpi biletėn fituese nė tė cilėn kishte gjetur dy simbole.

Duke kujtuar se pėr tė fituar duheshin tre, e ka hedhur nė koshin e mbeturinave.

Disa ditė mė vonė, lexoi rregulloren dhe zbuloi se kishte fituar.

“Kėrkova nė mbeturina, por nuk e gjeta mė”, tregon ai i dėshpėruar.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum