Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Ronaldinho zyrtarisht te Flamengo .

Ronaldinho zyrtarisht te Flamengo .

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Ronaldinho zyrtarisht te Flamengo . on Tue Jan 11, 2011 6:12 pm

Flamengo e ka zyrtarizuar transferimin e Ronaldinhos. Futbollisti brazilian ka nėnshkruar kontratė pėr tri vjet e gjysmė, deri nė verėn e vitit 2014 me klubin kuq e zi. Mesfushori ofanziv me kėtė rast do tė paguhet gati njė milion euro nė vit, ndėrsa ai do ta vesh fanellėn me numėr 10.

Me kėtė rast, Milani, i cili kishte kontratė me 30 vjeēarin deri nė verė tė kėtij viti, do t’i pėrfitojė rreth tre milionė euro. Pėrfaqėsuesi brazilian ndihet i lumtur qė mė nė fund u finalizua transferimi i tij nė atdhe.

“I falėnderoj tifozėt pėr mbėshtetjen. Jam kthyer nė Brazil pėr ta dhėnė maksimumin. Natyrisht, me kėtė rast e ėndėrroj Botėrorin e ardhshėm”, tha ish futbollisti i PSG, Barcelona e Milan.

Pėr Ronaldinhon, interesim ka shfaqur sė fundmi edhe Gremio e Corinthians, por Flamengo u tregua mė e shkathtė. Ndėrsa, nė Evropė, yllin brazilian e kėrkonte Blackburn, por futbollisti insistonte me ngulm qė tė rikthehet nė atdhe.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum