Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Facebook nis kalimin nė dizajnin e ri

Facebook nis kalimin nė dizajnin e ri

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Facebook nis kalimin nė dizajnin e ri on Thu Jan 13, 2011 11:45 pm

Facebook ka filluar transicionin e shfrytėzuesve nė dizajnin e ri tė faqes sė profilit. Deri mė tani ky funksion ishte nė disponim opsional pėr njė grup tė caktuar tė shfrytėzuesve, ndėrsa pas reagimeve pozitive tani do tė aktivizohet pėr tė gjithė shfrytėzuesit.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ndryshimi mė i madh ėshtė grupi i fotografive nė krye tė profilit, si dhe navigimi i zhvendosur nė pjesėn e majtė, nėn fotografinė kryesore tė profilit.

[You must be registered and logged in to see this image.]


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum