Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Indi, 107 vjecari ecėn 107 km nė muaj

Indi, 107 vjecari ecėn 107 km nė muaj

Go down  Message [Page 1 of 1]

Plaku nga India, Chilla Vitthaldas sot nė moshėn 106 vjeēare, pėrshkon plot 700 km nė muaj.
Ai jeton nė Nizambad Than, nga ku cdo muaj ecėn 700 kilometra pėr ta marrė pensionin nė vlerė prej mė pak se 20 euro, dhe bėn tė njėjtėn rrugė prapė pėr nė shtėpi. Me tu kthyer, ai duhet tė niset pėr pensionin e muajit tjetėr.

Llogaritet se nė 25 vitet e fundit ai ka ecur 384.321 kilometra. Sipas mjekėve, jetėgjatėsia e tij vjen pikėrisht pėr shkak tė ecjes nė kembė gjatė gjithė jetės.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum