Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Juve kėrkon Ronaldon

Juve kėrkon Ronaldon

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Juve kėrkon Ronaldon on Thu Jan 13, 2011 11:51 pm

Juventusi ėshtė duke shikuar mundėsin e transferimit tė Ronaldos. Nuk behėt fjalė pėr sulmuesin e Real Madridit, por pėr mbrojtėsin e skuadrės sė Portos.

Drejtuesit e “Zonjės sė Vjetėr” nga Torino pas disfatės kundėr Napolit javėn e kaluar (3:0) janė tė interesuar qė nė skuadėr tė sjellin edhe njė mbrojtės qė do tė ishte ndihmė e madhe pėr Chiellini dhe Bonuccin.

Ronaldo ka kontratė me Porton deri nė vitin 2014 dhe vlerėsohet qė kushton mbi 10 milionė euro.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum