Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Sanchez: Drogba e bėn kampion Real Madridin

Sanchez: Drogba e bėn kampion Real Madridin

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Sanchez: Drogba e bėn kampion Real Madridin on Thu Jan 13, 2011 11:51 pm

Hugo Sanchez, i cili konsiderohet si legjenda e Real Madridit ka kėrkuar qė sulmuesi i Bregut tė Fildishtė, Didier Drigba tė vijė te Real Madridi pasi ėshtė zgjidhja ideale pėr kėtė futbollist nėse Reali dėshiron tė bėhet kampion i Spanjės.

“Drogba, Drogba. Unė nuk do tė hezitoja. Ai ka edhe dy vjet nė majėn e futbollit evropian. Klubi ka nevojė pėr tė. Sa ka nevojė? Shumė ka nevojė”, theksoi Sanchez.

Reali ka shumė vėshtirėsi nė klub pasi nuk mund tė mposhtė kurrsesi Barcelonėn dhe sė fundmi lufta pėr kreun e tabelės sė klasifikimit ėshtė bėrė edhe mė e vėshtirė, ndėrsa nėse vazhdojnė punėt nė kėtė mėnyrė, Barcelona mudn tė shpallet kampione e Spanjės.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum