Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Lady Gaga sivjet pret 100 milionė dollarė fitim

Lady Gaga sivjet pret 100 milionė dollarė fitim

Go down  Message [Page 1 of 1]

Lady Gaga ėshtė bėrė shumė shpejt jo vetėm e popullarizuar, por edhe njė makinė e vėrtetė pėr fitimin e parave. Tashti ka vendosur qė sivjet tė fitojė “tė paktėn” 100 milionė dollarė.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kėngėtarja Gaga nė vitin 2010 ka fituar 64 milionė dollarė, kurse tash ka vendosur tė thyej rekordin e vet. I ka vėnė vetes qėllim tė fitojė tė paktėn 100 milionė.
Ajo sivjet do tė publikojė albumin e ri, pas tė cilit do tė fillojė turneu.
Magazina “Forbes” ka parashikuar se Lady Gaga vetėm nga turnetė do tė mund tė fitonte rreth 35 milionė dollarė nė 6 muajt e parė tė kėtij viti.
Kjo kėngėtare, nė koncertin e mbajtur para pak kohėsh nė Poloni, ka paralajmėruar albumin e saj tė ri, duke thėnė se ai do tė jetė diēka qė publiku as ka mundur ta paramendojė.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum