Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » E dashura e C. Ronaldos “intime” pėr Shėn Valentin

E dashura e C. Ronaldos “intime” pėr Shėn Valentin

Go down  Message [Page 1 of 1]

E dashura e Cristiano Ronaldos do t’i bėjė tė gjithėve njė dhuratė tė ēmuar me rastin e Shėn Valentinit, gjatė muajti tė ardhshėm.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Modelja ruse, e punėsuar prej “Victoria Secret”, do tė prezantojė linjėn e saj tė re tė veshjeve intime dhe tė gjithė adhuruesit e bukurisė femėrore janė tė paralajmėruar pėr shfaqjen e saj tė mrekullueshme, transmeton TCH.
Irina Shayk dhe Cristiano Ronaldo u shndėrruan nė njė prej ēifteve mė tė pėrfolura tė vitit tė shkuar, kur bėnė publike lidhjen e tyre.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum