Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Rozana pret ta fitojė gjyqin me Rezartėn

Rozana pret ta fitojė gjyqin me Rezartėn

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Rozana pret ta fitojė gjyqin me Rezartėn on Fri Jan 14, 2011 12:16 am

Ky vit ka qenė i mbushur me shumė angazhime pėr tė. Duke filluar nga shfaqjet teatrale, pjesėmarrja nė “Vip Shpija”, “Maratona e kėngės popullore”, “Kėnga Magjike”, turne nė Shqipėri, Amerikė e kudo ku ka shqiptarė. Megjithatė, veē kėsaj ka pasur edhe ngjarje jo fort tė kėndshme, por qė megjithatė kanė lėnė gjurmė gjatė kėtij viti pėr tė.


Teksa e pyesim lidhur me atė qė pret t’i realizohet gjatė 2011, Rozana pėrgjigjet: “Pres tė mė ndodhin shumė surpriza. Kam shumė tė reja pėr publikun dhe jam shumė e lumtur pėr projektet qė kam nė plan”. E, veē surprizave nė aspektin profesional, Rozi pret qė tė dalė faqebardhė edhe nė gjyqin me Rezarta Shkurtėn, pėr tė cilin kur e pyesim shprehet: “Normale qė pres ta fitoj”, shkruan Bluetooth.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum