Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Si ta hapni shishen e veres me kėpucė

Si ta hapni shishen e veres me kėpucė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Si ta hapni shishen e veres me kėpucė on Mon Apr 05, 2010 9:16 pm
Ndoshta ju ka rastėsisur qė keni dashur ta hapni verėn por ju ka munguar vegla e cila e mundėson atė gjė, e pastaj pėr atė arsye ndoshta ka mbetur edhe pa u pirė.
Mirėpo qė herave tjera tė mos ndodhė kjo gjė ne do ju shfaqim njė guidė ku tregon se si ta hapni veren pikėrisht me kėpucė.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum