Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » The best of Youtube » Kam nje enderr

Kam nje enderr

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Kam nje enderr on Fri Jan 14, 2011 12:27 am


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Kam nje enderr on Fri Jan 14, 2011 12:28 am

E kam nje enderr, e kam nje shprese, e kam nje ndjenj qe kurr nuk do te vdes, Vetem kjo ndjenj mjafton per mua, arsyej zgjej por perseri te dua


Dhe kte her si cdo her tjeter, syt i ke me lot
e heshtur qan, e un i heshtur qetesie plot
Ajo qe ishe die, e njejta je dhe sot, dua te bej te lumtur , por un perpiqem kot
Te dua dhe skam dashur si ty asnje ne bot, kerkoj te gjej arsye, por arsyen se gjej dot, njeriu dashuron jeta keshtu e ka, ndjenja me arsyen jan armike te medha, ne ndjenja ska arsye, ne arsye ndjenja ska, por kam nje enderr brenda meje kam nje shpres , kam nje ndjenj qe kurre nuk do te vdes, vetem kjo ndjenj mjafton per mua arsye jo nuk gjej por perseri te dua


E kam nje enderr, e kam nje shprese, e kam nje ndjenj qe kurr nuk do te vdes, Vetem kjo ndjenj mjafton per mua, arsyej zgjej por perseri te dua

E kam nje enderr, e kam nje shprese, e kam nje ndjenj qe kurr nuk do te vdes, Vetem kjo ndjenj mjafton per mua, arsyej zgjej por perseri te dua


Mjafton vec nje arsye dhe zemra te behet gure, e ndjenja thohen fshihen dhe nuk dashuron me kurre, por mjafton vetem nje ndjenj dhe zemra te rreh fort, nga nje telefonat nga nje trokitje ne port, nga nje fytyr e dashur apo nga nje zeri ngroht, nje mije arsyen nuk mjaftojn nje ndjenj ta poshtin dot, nje mbremje romantike ne qellin plot me yje, dhe ndjenj i dashuruar keshtu nuk ka arsye, por ti nuk flet ato qe ndjenj i thot 2 syt e tua, prandaj kerkoj te iki larg edhe pse te dua, ato qe do nga jeta ti nuk i gjen tek mua, zeri heshtjes po mi thot ato qe ti nuk thua

E kam nje enderr, e kam nje shprese, e kam nje ndjenj qe kurr nuk do te vdes, Vetem kjo ndjenj mjafton per mua, arsyej zgjej por perseri te dua


Por un e di cfar ndjenj, e di dhe kur gabohesh kerkon te gjesh arsye por zdo gjesh ti kot mundohesh, kur ndjenj zemren te rraj dhe arsyen nuk e di, at'here te jesh e bindur qe kjo ndjenj eshte dashuri, kur dashuron arsyen nuk e shpreh dot me fjale, njednja me arsyen ikin si shkuma mbi bar, por zemra ime rreh per ty, dhe ndjenja zdo te ndal dhe nese rreh se dashurari zdo te jemi gjall, rruget i ke mbyllur dhe dilemen ke perball, nuk eshte e para here vetem pyes per sevall, kur dhimbja behet ndarje, dhe ndarja nuk ka fjale, heshtja behet lote, dhe loti behet madh.


E kam nje enderr, e kam nje shprese, e kam nje ndjenj qe kurr nuk do te vdes, Vetem kjo ndjenj mjafton per mua, arsyej zgjej por perseri te dua

E kam nje enderr, e kam nje shprese, e kam nje ndjenj qe kurr nuk do te vdes, Vetem kjo ndjenj mjafton per mua, arsyej zgjej por perseri te dua


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum