Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Wayne Rooney rikthehet nė fushė tė dielėn .

Wayne Rooney rikthehet nė fushė tė dielėn .

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney duket se ėshtė nė listėn e lojtarėve qė do tė udhėtojnė nė fushė tė Tottenhamit gjatė tė dielės.
Liderėt e ligės udhėtojnė nė White Hart Lane nė derbin e javės dhe do tė kenė nė dispozicion edhe Rooneyn, i cili u pushua pėr fitoren 2-1 ndaj Stoke Cityt javėn e kaluar.
Rooney dėmtoi gjurin pasi shėnoi ndaj West Bromwich Albion nė takimin e Vitit tė Ri dhe qė atėherė ka qenė nė rehabilitim.

.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum