Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Sulltan Abia dhe telepatia e tij

Sulltan Abia dhe telepatia e tij

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Sulltan Abia dhe telepatia e tij on Mon Apr 05, 2010 9:22 pm

Njė lojė interaktive qė do tju bėjė tė habiteni me precizitetin me tė cilėn do ua lexojė mendimet.
Detyra juaj ėshtė qė tė mendoni njė person tė famshėm,ndėrsa mė pastaj do tju parashtrohen disa pyetje ku ju do tju pėrjigjeni vetėm me klikime tė mausit.
Rezultatin e shikoni nėpėrmjet njė fotografie qė do tju paraqitet nė monitorin tuaj.
Vertetė shumė interesante


http://en.akinator.com/coeur.php

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum