Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Gaga, Eminem e Parry do tė kėndojnė nė Grammy

Gaga, Eminem e Parry do tė kėndojnė nė Grammy

Go down  Message [Page 1 of 1]

Lady Gaga, Eminem dhe Katy Parry do tė kėndojnė tė gjithė nė ceremoninė e 53-tė tė ēmimeve Grammy, gjatė shkurtit, lajmėroi gjatė mbrėmjes “Associated Press”.

Reperi Eminem ėshtė ai qė mund tė fitojė mė shumė ēmime, pasi ėshtė nominuar nė dhjetė nominime tė ndryshme. Ai ka fituar 11 herė mė parė nė Grammy.

Lady Gaga ėshtė nominuar pėr gjashtė ēmime, ndėrsa Parry pėr katėr.

Midis protagonistėve tė tjerė pritet tė jetė Lady Antebellum, Jay-Z apo Bruno Mars, tė cilėt kanė secili nga gjashtė nominime.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum