Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Dafina Zeqiri ėndėrron tregun botėror

Dafina Zeqiri ėndėrron tregun botėror

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Dafina Zeqiri ėndėrron tregun botėror on Fri Jan 14, 2011 6:00 pm

Kėngėtarja Dafina Zeqiri, ka pasur angazhimeve tė shumta nėpėr xhirime dhe koncerte, koncerte nėpėr Evropė, disa prej tė cilave ėshtė dashur edhe t'i anuloj.

Dafina tashmė ėshtė kthyer nė Kosovė dhe pavarėsisht lodhjes nga angazhimet e shumta, ajo paralajmėruar se viti 2011 do tė jetė njė vit shumė i nxehtė sa i pėrket sferės sė saj profesionale.

Nė njė interviste pėr ''Express'', Dafina ka folur edhe pėr bashkėpunim e saj me Shanel, ku ka thėnė se pėr momentin ėshtė ndėrprerė bashkėpunimi pėr shkak se producenti i njohur australian ka njė kontratė mė kėngėtarin Akon.

“Ėshtė ėndėrr e ēdo kėngėtari qė tė futet nė tregun botėror. Ne e kemi provuar dhe kėnga ka pasur njė sukses nė Kanada dhe Turqi ku edhe ėshtė lėshuar. Kemi biseduar me Krenarin pėr hapat e mėtutjeshėm, por pėr shkak tė vėrshimeve nė Australi dhe rrėmujės atje nuk kemi pasur ndonjė kontakt tė shpeshtė me ta”, ka thėnė kėngėtarja.

Ajo ka shtuar se gjate vitit 2011 mund te realizoje njė album te ri.


View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum