Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Ylli gjerman nė koma, donte njė gjoks tė madh

Ylli gjerman nė koma, donte njė gjoks tė madh

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė pornostare gjermane, e shndėrruar nė njė prej personazheve mė tė famshme nė vend pas pjesėmarrjes sė saj nė edicionin e fundit tė Big Brother gjerman ėshtė duke u pėrballur me vdekjen, pas njė operacioni plastik tė shkuar keq.

23-vjeēarja iu nėnshtrua disa ditė mė parė njė ndėrhyrje tė radhės pėr zmadhimin e gjoksit, por diēka shkoi keq dhe ajo mundet tė marrė frymė pėr momentin vetėm nėpėrmjet pajisjeve.

Nė 43 ditėt e pjesėmarrjes sė saj nė Big Brother-in gjerman tė vitit 2010, RTL regjistroi njė audiencė rekord, ndėrsa nė me disa filma tė saj, ajo fitoi ēmime tė rėndėsishme tė kinematografisė pornografike gjatė vitit.

Cora kishte njė fiksim, qė tė rriste gjoksin nga numri pesė, nė numrin tetė. Megjithatė, dhėnia e narkozės pėrpara nisjes sė ndėrhyrjes nė Hamburg i shkaktoi njė reaksion dhe ajo qėndroi pėr 15 minuta pa funksione jetike.

Agjenti i saj i kėrkoi tifozėve qė tė luten pėr shėrimin e Cora-s. Sipas mjekėve, shpresat pėr mbijetesė janė rreth 50%, por edhe nėse ajo do tė jetojė, mund tė ketė pėsuar dėmtime nė tru qė mund ta lėnė njė njeri me aftėsi tė kufizuara deri nė fundin e jetės.

Ndėrkohė, Prokuroria Gjermane ka nisur hetimet, pėr tė parė nė mos ėshtė njė gabim mjekėsor nė origjinėn e fatkeqėsisė.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum