Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Lajmėrim: Diellza nė krah me Armendin nė “E diell”

Lajmėrim: Diellza nė krah me Armendin nė “E diell”

Go down  Message [Page 1 of 1]

Diellza Kolgeci ka pranuar njė ofertė nga Top Channel pėr tė qenė prezantuese e emisionit “E diel” qė transmetohet ēdo javė nė kėtė kanal televiziv.
Diellza bashkė me dy prezantueset e kėtij emisioni, do tė jetė nė krah tė Adi Krasta i cili e drejton kėtė spektakėl. Ndėr arsyet qė e shtyri Kolgecin ta pranojė kėtė ofertė, siē njoftojnė burime tė afėrta me Missin, ėshtė se Armend Rexhepagiqi ėshtė autor i spektaklit.

Por njė kusht qė Diellza e ka vėnė para organizatorėve tė emisionit “E diell”, ėshtė qė ajo tė flasė gjuhėn qė e flet nė Kosovė nė mėnyrė qė ta ketė mė tė lehtė komunikimin nė kėtė spektakėl, i cili pėr Diellzėn paraqet njė sfidė, pasi ajo nuk ka pėrvojė tė madhe nė moderim.

Mėsohet qė rėnia e shikueshmėrisė sė kėtij emisioni, ėshtė arsyeja pse producentėt kanė vendosur ta sjellin njė Miss nga Kosova.

View user profile
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum