Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Break-dance i buldoziereve (video )

Break-dance i buldoziereve (video )

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Break-dance i buldoziereve (video ) on Fri Jan 14, 2011 10:40 pm

Dy shoferė tė buldozerėve pėrdorėn pasionin e tyre pėr rokėnrol, duke zhvilluar njė performancė tė pazakonshme nė rrugė. Ajo ishte njė shou break-danc nė Kinė.
Shoferėt arritėn tė balancojnė automjetet 20 ton tė rėndė nė rrotat e tyre, njofton “Telegraph”.
Atyre iu deshėn 6 muaj pėr tė mėsuar lėvizjet dhe po, gjatė kėsaj kohe, ata thanė se kanė marrė shumė lėndime nė kokė.


Shiko Videon me poshte ..........

View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Break-dance i buldoziereve (video ) on Fri Jan 21, 2011 2:39 pm