Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Njė tjetėr rekord Twitteri nga japonezėt

Njė tjetėr rekord Twitteri nga japonezėt

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Njė tjetėr rekord Twitteri nga japonezėt on Fri Jan 14, 2011 10:45 pm

Pėrdoruesit japonezė tė Twitter-it shėnuan njė tjetėr rekord nė natėn e Vitit tė Ri.


Japonezėt arritėn ta dyfishojnė rekordin e shėnuar verėn e kaluar kur dėrguan 3 mijė e 283 mesazhe nė sek, pasi mundėn Danimarkėn nė ndeshjen e vlefshme pėr Botėrorin “Afrika e Jugut 2010”.

Duke nisur 6 mijė e 939 mesazhe nė sek nė natėn e parė tė Vitit tė Ri klientėt japonezė tė Twitterit kanė shėnuar njė rekord tė ri.

Miliona japonezė kanė zgjedhur Twitterin pėr t’u uruar Vitin e Ri miqve e tė dashurve.

Kėta rezultate tė publikuara nė blogun e Twitterit treguan se roli i medies sociale nė ditė tė veēanta sa vjen e shtohet.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum