Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Kur celulari tė shpėton jetėn…

Kur celulari tė shpėton jetėn…

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Kur celulari tė shpėton jetėn… on Fri Jan 14, 2011 10:48 pm

Uashington – Njė i ri, i cili u ndodh nė mes tė njė pėrplasje me armė nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, vazhdon tė mbetet nė jetė falė celularit tė tij.


Plumbi i drejtuar pėr nė zemrėn e John Garberit, nuk e kaloi dot celularin. Ngjarjen, e cila mund tė cilėsohet si e tepruar edhe pėr filmat, e tregon vetė i riu qė nė njė farė mėnyre kthehet nga vdekja.

Sikur tė mos kishte celularin, plumbi do i ishte futur nė zemėr 29-vjeēarit, i cili punon nė njė parking.

Para kamerave, i riu deklaron se nuk do ta ndryshojė mė kurrė markėn e celularit qė pėrdor.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum