Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » The best of Youtube » Per te qeshur

Per te qeshur

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Per te qeshur on Mon Apr 05, 2010 9:31 pm

Me shpresėn se rrogėn ta kanė lėshuar nė bankomat presish rradhė pėr tė marė paratė tua,mirėpo nė vend tė parasė tė fitojsh njė shuplakė edhe atė pa patur pikė faji?!…

Ndiqeni nė vazhdim kameren e fshehte

View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Per te qeshur on Mon Apr 05, 2010 9:51 pm

bler

avatar
The Black Game T.B.G
The Black Game T.B.G
hahhahahhaaahhaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hahahhahahahhahahahha
ahhahahahahhahahahah
ahahahhahahahhahahahahahahha

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum