Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mir se erdht n mesin ton .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Kourtney Kardashian mendon q ka probleme mentale

Kourtney Kardashian mendon q ka probleme mentale

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

Njra nga motrat Kardashian mendon q ka probleme mentale pasi q e bren ndrgjegjja dhe ndihet fajtore sa her q largohet nga djali Masoni.

Mendoj q kam probleme mentale. Kam nj obsesion t uditshm ndaj disa gjrave, q m nervozon shum, tha Kourtney Kardashian. Prve n gjra, si tham, Kourtney shum vshtir ndahet edhe nga djali Masoni.

Nuk mund t ndahem nga djali pa m brer ndrgjegjja dhe pa u ndier fajtore. Pr kt tr kohn sht me mua. Madje dhe kur dadoja sht afr tij, Masoni sht me mua, tha ajo.


View user profile

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum