Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Rapidshare mohon aksionin kundėr piratėve

Rapidshare mohon aksionin kundėr piratėve

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Rapidshare mohon aksionin kundėr piratėve on Mon Apr 05, 2010 10:05 pm

Pasi qė nė shumė website u publikua lajmi se servisi i popullarizuar Rapidshare ka filluar njė aksion pėr shkyējen e downloaderėve ilegalė, reagoi edhe vetė kompania duke thėnė se lajmi i publikuar ėshtė i pasaktė, dhe kėto pohime janė marrė nga mailat e rrejshėm tė cilėt kurrė nuk janė dėrguar nga Rapidshare.
Pėr shkak tė tė drejtave tė shfrytėzimit tė kėtij servisi, tė cilat janė tė rezervuara, Rapidshare nuk ka tė drejtė tė kontrollojė pėrmbajtjen e cila publikohet apo downloadohet. Kjo kompani bėn atė qė ka bėrė edhe deri mė tani, thuhet tutje nė komunikatėn pėr shtyp, ndėrsa ekipi i saj pėr abuzim eliminon pėrmbajtjet tė cilat kanė ankesa nga pronarėt e licencave, dhe nė disa situata edhe shuan llogarinė Premium nėse konfirmohet qė ka uploaduar vazhdimisht pėrmbajtje ilegale apo pėrmbajtje me copyright tė dedikuara pėr distribuim tė mėtejmė.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum