Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Vijnė imazhe tė BlackBery Torch 2

Vijnė imazhe tė BlackBery Torch 2

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Vijnė imazhe tė BlackBery Torch 2 on Mon Jan 17, 2011 11:30 pm

Njė tjetėr rrjedhje nga BlackBerry, kėsaj radhe imazhe tė pasardhėsit tė Torch. Pas imazheve tė cilat u paraqiten nė internet tė BlackBerry Dakota dhe BlackBerry Curve Apollo, tani janė imazhet e BlackBerry Torch 2 tė cilat kanė rrjedhur.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nė pamje duket mjaft ngjashėm me paraardhėsin e tij, por ka disa ndryshme qė pėrfshijnė procesorin tani 1.2GHz qė ėshtė dyfishi i BlackBerry Torch.

Ėshtė ende single-core. RIM duket se nuk ka ndonjė nxitim qė tė fus procesor dual-core nė telefonat BlackBerry.

Sė bashku me CPU-nė e re, telefoni tani ka 512MB RAM, Bluetooth 2.1 dhe sistemin operativ BlackBerry OS6.1.

BGR e cila publikoi imazhet tha se BlackBerry Torch 2 nuk do tė jetė nė dispozicion deri nė fund tė tremujorit tė tretė dhe kjo vetėm pėr SHBA.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum