Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Seria A, 10 transferta pa tifozė

Seria A, 10 transferta pa tifozė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Seria A, 10 transferta pa tifozė on Thu Jan 20, 2011 11:36 pm

Dhjetė ndeshje nė Serinė A do tė luhen pa tifozė nė transfertė. Ky ėshtė vendimi i marrė sot nga Komiteti i Analizės pėr Siguri nė Manifestimet Sportive (CASMS).
Vendimi ka tė bėjė me ndeshjet e kampionatit italian qė do tė luhen mė 29-30 janar dhe 1-3 shkurt, nė mesjavė.
Pėr javėn e fundit tė janarit do tė luhen pa tifozėt miq ndeshjet Katania-Milan dhe Lacio-Fiorentina (tė shtunėn, 29 janar), si dhe Bolonja-Roma e Napoli-Sampdoria (tė dielėn, 30 janar).

Kurse pėr javėn e 23-tė, takimet e ndaluara pėr tifozėt udhėtues janė Milan-Lacio (tė martėn, 1 shkurt), Parma-Leēe, Fiorentina-Xhenoa, Roma-Breshia, Ēezena-Katania dhe Kievo-Napoli, tė gjitha tė programuara pėr tė mėrkurėn e 2 shkurtit.

Masa parandaluese CASMS ka dhėnė edhe pėr ēerekfinalen e Kupės sė Italisė mes Juventusit dhe Romės qė do tė luhet tė mėrkurėn e 26 janarit. Po ashtu pa tifozė miq do tė luhen edhe disa takime nė Serinė B.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum