Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Skandal nė Holandė, prej tre vitesh jetonte i lidhur nė mur

Skandal nė Holandė, prej tre vitesh jetonte i lidhur nė mur

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė 18-vjeēar me aftėsi tė kufizuara jetonte prej tre vitesh i lidhur nė mur nė qytetin Ermelo nė Holandė.
Pasi ėshtė regjistruar, ngjarja ėshtė shfaqur tė martave nė dy televizione holandeze nė programin EO duke shokuar mbarė Holandėn.

Nė mėnyrė qė tė mos shkaktonte dėme nė zonė dhe vetes sė tij, Petra van İngen mori zinxhirė dhe e lidhi tė birin. Gjatė tre viteve tė fundit 18-vjeēari nuk ka dalė asnjėherė jashtė shtėpisė.

“Nuk mund tė jetohet kėshtu, -thotė e ėma e tė riut duke theksuar se sa herė e shikonte tė birin nė atė gjendje derdhte lot-.Tashmė tė gjithė duhet ta shikonin kėtė ngjarje ēnjerėzore. Unė e kam bėrė kėtė”.

View user profile
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum