Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Diaz bleu drogė nga Snoop Dogg

Diaz bleu drogė nga Snoop Dogg

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Diaz bleu drogė nga Snoop Dogg on Thu Jan 20, 2011 11:47 pm

Cameron Diaz ka bėrė njė pohim tė jashtėzakonshėm duke thėnė se reperi Snoop Dogg i ka shitur asaj marijuanė sa ishin duke vijuar tė njėjtėn shkollė tė mesme nė Kaliforni.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Aktorja 38-vjeēare e cila luan rolin e njė mėsueseje e cila pėrdor marijuanė nė filmin e saj tė ri “Bad Teacher”, ėshtė e bindur se ajo ka blerė njėherė narkotikė tė njohur si ‘weed’, nga reperi i lartpėrmendur kur ata ishin sė bashku nė tė njėjtėn shkollė.

“Ne shkuam bashkė nė shkollėn e mesme, ai ishte njė vit mė i moshuar se unė. Ai ishte shumė i gjatė dhe i hollė, kishte flokė ashtu sikurse sot dhe jam mjaft e sigurtė se kam blerė drogė nga Snoop Dogg”, u shpreh Diaz.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum