Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Spears nė histori me kėngėn e re

Spears nė histori me kėngėn e re

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Spears nė histori me kėngėn e re on Thu Jan 20, 2011 11:48 pm

Britney Spears ka siguruar vendin e parė nė top listėn amerikane me kėngėn e saj tė re “Hold It Against Me”.
Kėnga e re e pop superyllit ishte kėnga mė e dėgjuar brenda njė dite nė historinė e radiove amerikane.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Spears tashmė ka shitur hiē mė pak se 411 mijė herė kėngėn e saj me anė tė shkarkimeve nė iTunes, numėr mė i madh pėr ndonjė artiste femėr tė arritur ndonjėherė.

“Hold It Against Me” aktualisht mban pozitėn e parė me hitin tjetėr tė Bruno Mars, “Grenade” qė gjendet nė pozitėn e dytė.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum