Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Femrat mbi 40 vjeē, mė seksi se tė rejat

Femrat mbi 40 vjeē, mė seksi se tė rejat

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nuk ėshtė e vėrtetė qė 20 dhe 30-vjeēaret janė mė seksi se femrat mbi 40 vjeē. Mė tė rejat nė moshė? Tė papjekura dhe shumė tė rrėmbyera, thjesht i trembin meshkujt.Por cilat janė veēoritė dhe karakteristikat e femrave me moshė mbi 40 vjeē? Pse ato preferohen nga meshkujt e pothuajse tė gjitha moshave? Sepse ato janė sensuale dhe eksperte. Femrat qė arrijnė tė bėjnė pėr vete njė mashkull janė ato mbi 40 vjeē, sensuale, tė ėmbla dhe eksperte tė artit tė dashurisė dhe lojėrave erotike. Ky ėshtė edhe pėrfundimi i njė sonazhi tė kryer kohėt e fundit mes meshkujve tė ndryshėm. Nė preferencat e tyre pėrjashtohen vajzat elegante “pa tru” dhe lolitat tė cilat mendojnė se joshin edhe thjesht me njė lėvizje tė lehtė tė qerpikėve. Mbretėreshat e vėrteta janė 40 vjeēaret seksi, qė sipas njė ndėr dy tė intervistuarve, ato janė mė interesante dhe joshėse se 20 apo 30-vjeēaret. Rreth 39 pėr qind e meshkujve deklarojnė se zonjat “nė moshė” janė shumė mė tėrheqėse se vajzat e lindura nė vitet 80’ ose mė vonė. Pra nė kėtė mėnyrė jo vetėm meshkujt e pjekur dhe inteligjentė janė tė aftė tė luftojnė me kohėn pėr tė qenė mė tėrheqės se mė parė.

Ja pse preferohet nė 40 vjeēare

Pse njė mashkull nuk preferon njė 20 apo 30 vjeēare tė freskėt, por njė 40 vjeēare me disa rrudha nė fytyrė dhe trup jo aq tė bukur? E thjeshtė, shpjegojnė tė intervistuarit, femrat qė kanė kaluar moshėn 40-vjeēare janė mė sensulale (pėr 52 pėr qind tė meshkujve) dhe tė interesuar ndaj meshkujve mė tė rinj ( rreth 38 pėr qind e meshkujve). Triumfi i kėsaj moshe ka tė bėjė edhe me pavarėsinė e pakontrolluar tė tė rejave, ēka shkakton trembjen e meshkujve. Meshkujt nė tė vėrtetė kanė mjaft arsye pėr tė pėlqyer njė femėr nė moshė dhe jo njė tjetėr mė tė re. Njė vajzė nė moshė tė re nė mjaft raste pėrpiqet tė joshė, por pa sukses. Ajo duket false nė sytė e atij qė duhet tė ishte viktima, duke mos pasur rezultatin e dėshiruar. Joshja sipas meshkujve ka tė bėjė edhe me aftėsinė pėr tė mos rėnė nė vulgaritet. Kjo pėrgjithėsisht ėshtė prirje e femrave nė moshė tė re.

Njė nė dy meshkuj pohojnė se 40-vjeēaret e luajnė nė mėnyrė perfekte rolin e dashnores dhe 46 pėr qind e tyre do tė dėshironin ta kishin pėrkrah njė femėr tė tillė nė raste tė rėndėsishme apo pritje. Njė trend i kohėve tė fundit ashtu siē duket qartė edhe te ēiftet ndėrkombėtarė tė Hollivudit, si Demi Mor me Ashton Kutēer apo Sheron Stoun me Keis Dreifous shihet se pėrkrah yjeve 40-vjeēare ėshtė njė i fejuar mė i ri nė moshė. Nė kėto sondazhe janė pyetur edhe femrat, 42 pėr qind e tė cilave pranojnė se janė ziliqare lidhur me kėtė fakt. Sekreti i femrave mbi 40 vjeē qėndron nė faktin se vetėm ato mund tė mendojnė seriozisht pėr kohėn e humbur dhe pamundėsinė pėr tė rekuperuar vitet qė ikin. Vetėm nė kėtė moshė femrat janė tė vetėdijshme pėr vlerat e tyre, tė cilat i kanė zbuluar me kalimin e viteve.

View user profile
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum