Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Ami largohet nga “Portokalli”?

Ami largohet nga “Portokalli”?

Go down  Message [Page 1 of 1]

Pak javė pas largimit tė moderatorit dhe aktorit tė talentuar tė humorit Agron Llakaj, tani edhe njė tjetėr protagonist i shout tė famshėm ėshtė pranė njė nisme tė re personale.
Sipas zėrave konfidenciale edhe Amarda Toska, ose siē e njohim mė mirė Ami, po mendon tė largohet pėr nė njė televizion tjetėr, i cili sipas tė gjitha gjasave do tė jetė Vizion Plus.

Nė kėtė stacion televiziv, nė tė ashtuquajturėn "kabare tė humorit" ndodhėn edhe disa nga aktorėt e dikurshėm tė Portokallisė, mes tė cilėve edhe Ermal Mamaqi, prej pak kohėsh bashkėshorti Amit, kanė njoftuar mediet shqiptare.

Gjithsesi, vetė Ami nuk ka bėrė ende me dije se ajo ka ndėrmend tė largohet nga stacioni televiziv qė mundėsoi formimin e saj profesional.

View user profile
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum