Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » I propozoi fejesė stjuardesės gjatė fluturimit

I propozoi fejesė stjuardesės gjatė fluturimit

Go down  Message [Page 1 of 1]

Gjatė fluturimit tė aeroplanit nga Lisbona drejt Barcelonės, njė i ri e fejoi tė dashurėn e tij, Vera Silva, e cila punon si stjuardesė.Joao Vierie tėrė planin e kishte bėrė me pjesėn tjetėr tė ekuipazhit, ndėrsa ishte futur nė aeroplan pa e vėrejtur fare e dashura e tij. Gjatė fluturimit mori mikrofonin e pilotit dhe para pasagjerėve e pyeti nėse pranon tė martohej me tė.

“Nga frika mendova se mund tė fshihesha nė WC, por megjithatė hoqa dorė”, tha Vera.

Edhe pse mbeti e shokuar, pranoi tė fejohej, ndėrsa nė kėtė rast mbi 80 udhėtarė i duartrokitėn. Edhe ekuipazhi mbeti i emocionuar, ndėrsa kapiteni i aeroplanit deklaroi se e tėrė kjo ishte shumė qesharake, por edhe romantike dhe se gjatė 35 viteve tė karrierės sė tij nuk kishte pėrjetuar njė gjė tė tillė.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum