Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » HTC vjen me dy telefona tė menēur

HTC vjen me dy telefona tė menēur

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 HTC vjen me dy telefona tė menēur on Sun Jan 23, 2011 5:55 pm

Kompania HTC ka bėrė tė ditur se nė muajin Shkurt do tė ofroj dy telefona tė menēur nė Britani tė Madhe, HTC 7 dhe HTC Gratia.

[You must be registered and logged in to see this image.]

HTC Gratia do tė ketė peshė 113 gram (i njohur edhe si HTC Aria). I dizajnuar pėr pėrdoruesit tė cilėt duan qė telefoni i tyre tė jetė mesatarisht nė modė. HTC Gratia ėshtė i bazuar nė sistemin operativ Android 2.2, ka procesor Qualcomm 600MHz, ekran 3.2 inē HVGA tė ndjeshėm nė prekje, kamerė 5 megapiksel si dhe mbėshtet rrjetet si 900/2100 HSPA/WCDMA dhe Wi-Fi.

Pėr pėrdoruesit biznesmen, HTC 7 ėshtė modeli i ofruar nga kompania. Me njė tastierė QWERTY dhe mbėshtetje pėr Outlook, telefoni tenton tė jetė adekuat pėr nevojat e tyre. Ėshtė i bazuar nė sistemin e Microsoft, Windows Phone 7 kurse procesori i tij ėshtė me shpejtėsi 1GHz. HTC 7 ka ekran 3.6 inē slide-and-tilt tė ndjeshėm nė prekje, kamerė 5 megapiksel, 8GB hapėsirė memoruese, si dhe teknologjitė pėr audio, Dolby Mobile dhe SRS WOW HD.

Kompania nuk ka dhėnė detaje nė lidhje me ēmimin apo datėn e saktė tė daljes nė shitje tė telefonave.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum