Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » USB edhe nėpėr thika

USB edhe nėpėr thika

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 USB edhe nėpėr thika on Tue Apr 06, 2010 1:16 pm
Duke ndjekur trendet dhe teknologjitė e reja, thikat e njohura pėr shumė dedikime Viktorinoks tė xhepit, nė modelin e tyre vendosėn edhe USB stik pėr memorie.

Drejtori ekzekutiv i kompanisė Viktorinoks, Ēarls Elsener, prezantoi modelin mė tė ri tė sendėrtuar tė thikave, nė promovimin e saj nė Londrėn qendrore.

Nga kompania shprehen se mjeti pėr memorie ėshtė i padepertueshėm dhe nė tė mund tė hyjė vetėm shfrytėzuesi me vulėn e tij tė gishtit.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum