Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Henry: Arsenali mund ta fitojė titullin

Henry: Arsenali mund ta fitojė titullin

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Henry: Arsenali mund ta fitojė titullin on Mon Jan 24, 2011 9:46 pm

Legjenda e Arsenalit, Thierry Henry, iu ka thėnė ish-bashkėlojtarėve tė tij se ata mund ta fitojnė ligėn kėtė sezon.
Henry ėshtė rikthyer nė New York pasi kaloi njė muaj duke u stėrvitur me Arsenalin nė pėrgatitje pėr para-sezon me New York Red Bulls.

“Arsenali mund ta bėjė kėtė sezon. Jam i sigurt nė kėtė – ata mund ta fitojnė titullin. Ata vetėm duhet tė besojnė – e vetmja gjė qė mungon ėshtė ai vetėbesimi, pasi gjithēka tjetėr ėshtė nė vend”.

“Jam stėrvitur me ta, dhe intensiteti, aftėsia dhe dėshira, tė gjitha janė aty. E gjithė ēfarė mungon ėshtė besimi se mund ta bėni atė. Askush nuk luan atė lloj futbolli tė cilin ata janė nė gjendje ta tregojnė, andaj ata janė shumė afėr pėr ta fituar ligėn sėrish”, ka thėnė Henry

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum