Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Liverpooli nuk ka bėrė ofertė pėr N’Zogbian

Liverpooli nuk ka bėrė ofertė pėr N’Zogbian

Go down  Message [Page 1 of 1]

Trajneri i Wigan Athletic, Roberto Martinez, ka hedhur poshtė spekulimet se Charles N’Zogbia do tė transferohet te Liverpooli, duke thėnė se klubi nuk dėshiron tė shesė lojtarė.
Ėshtė spekuluar se N’Zogbia do tė kalojė nė Anfield pėr njė shumė prej 15 milionė funtesh, ndėrsa Martinez thotė se fjalėt pėr njė marrėveshje tė arritur janė gėnjeshtra.

“Nuk jemi kėtu pėr t’u munduar tė bėjmė biznes, ne nuk kemi nevojė pėr tė shitur lojtarė pėr tė barazuar financat tona, dhe ky ėshtė gjithmonė qėndrimi ynė”.

“Ėshtė kompliment kur ke njė skuadėr qė tė ndjek dhe dėshiron tė tė ketė nė ekip. Ėshtė spekulim, por ėshtė pozitive... Pėr mua, spekulimi nuk ėshtė ēėshtje”, ka thėnė trajneri

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum