Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Inter dhe Juve nuk kanė kontaktuar me Fabianon

Inter dhe Juve nuk kanė kontaktuar me Fabianon

Go down  Message [Page 1 of 1]

Agjenti i Luis Fabianos, Jose Fuentes, ka deklaruar se Interi dhe Juventusi nuk kanė shprehur interesim ‘zyrtar’ pėr sulmuesin e Sevillas.
Mė herėt ėshtė spekuluar se Juventusi dėshiron ta transferojė brazilianin, ndėrsa sė fundmi Il Corriere dello Sport ka raportuar se Marco Branca i Interit ėshtė gati qė tė bėjė ofertė pėr 30-vjeēarin.

“Interi nuk ka kontaktuar as me mua as me Sevillan. Ata tė cilėt janė tė interesuar pėr lojtarin duhet tė kontaktojnė me ne”.

“Ėshtė njėsoj edhe me Juventusin. Nuk ka asnjė kontakt zyrtar, por vetėm spekulime”, ka thėnė agjenti pėr Calciomercato.it.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum