Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » "Dancing with the stars", Ami zėvendėson Alketėn

"Dancing with the stars", Ami zėvendėson Alketėn

Go down  Message [Page 1 of 1]

Ishte planifikuar qė Alketa Vejsiu ta drejtonte vetė edhe kėtė edicion tė dytė tė "Dancing with the stars Albania", vonesat nė prova mendohet tė jenė bėrė shkak qė showgirl-i tė ndryshojė mendje. Pritet qė show i vallėzimit tė vipave tė fillojė transmetimin nė fund tė muajit mars, qė i pėrkthyer tek Alketa i bie tė jenė javėt e fundit tė shtatzėnisė.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kjo flitet tė ketė qenė edhe arsyeja pse prezantuesja e ka parė mė tė volitshme qė tė tėrhiqet pėr t’u rikthyer sėrish nė ekran gjatė muajve shtator-tetor. Pėrkrah Amit nė prezantim do tė jetė Genti Zotaj, djaloshi simpatik qė prezantoi edhe vjet bashkė me Alketėn. Sa i pėrket jurisė nuk e dimė nė do tė pėsojė ndryshime, e vetmja gjė qė mund tė themi me siguri ėshtė se, Ilir Shaqiri nuk do tė mungojė as kėtė vit.

Ndėrsa tashmė gjėrat janė vėnė thuajse nė vijė, tė gjithė janė nė pritje tė regjisores Grabocka pėr tė nisur provat, pasi siē dihet ajo ndodhet nė Amerikė si pasojė e ardhjes nė jetė tė nipit tė dytė.

Tashmė tė gjithė jemi kuriozė tė shikojmė se si do tė jetė Ami nė kėtė eksperiencė tė re dhe jo vetėm kaq… Po Amardėn kush do ta zėvendėsojė nė “ Portokalli”? Pėr tė marrė pėrgjigjet e kėtyre dy pyetjeve, s’na mbetet gjė tjetėr veēse tė presim… (vip)


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum