Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Adelina Ismajli publikon remixin "Tribalb" me Mr. Pink

Adelina Ismajli publikon remixin "Tribalb" me Mr. Pink

Go down  Message [Page 1 of 1]

Adelina Ismajli ka publikuar remixin "Tribalb" tė punuar nga DJ. i njohur zviceran Mr. Pink. Kjo ėshtė kėnga e parė e remixuar nė Zvicėr dhe mė kėtė kėngė ajo tenton qė tė depėrtojė edhe nė tregun medial tė Zvicrės, ku thotė se ka mbetur vetėm koordinimi i kohės me mediat zvicerane, ndėrsa shumė shpejt do tė shfaqet edhe intervista e dhėnė pėr “Star TV” nė Zvicėr.

Kėnga e Adelinės tash e tri ditė ėshtė e postuar edhe nė faqen "YouTube" dhe tė njėjtėn mund ta shikoni poshtė lajmit.

Ndėrkohė Adelina e cila ėshtė duke jetuar nė relacionin Francė-Zvicėr ka bėrė tė ditur se ėshtė nė pėrgatitje tė njė kėnge tė re nė Paris qė do tė jetė pėr tregun ndėrkombėtar.

Por kėto nuk janė tė tėrat, ajo gjithashtu ėshtė nė formalitetet e fundit tė albumit “Best of Adelina”, ndėrsa po pėrgatit edhe njė album tė ri, shkruan Zėri. Tė gjitha kėto angazhime i dukėn pak, saqė Ismajli nuk i lė anash as koncertet e saj tė pėrjavshme, ndėrsa ka pohuar se qė nga muajt e ardhshėm do tė performojė edhe nėpėr diskotekat e huaja.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum