Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Johnny Depp: Angelina Jolie, “copė” e vėrtetė

Johnny Depp: Angelina Jolie, “copė” e vėrtetė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Kur ėshtė publikuar lajmi se nė filmin “Tourist” pėr herė tė parė sė bashku do tė paraqiten Angelina Jolie (35-vjeēare) dhe Johnny Depp (47-vjeēar), dy aktorėt mė atraktiv tė Hollivudit, vetėm njė person mbeti i pakėnaqur, njofton revista “Gloria”.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vanessa Paradis (38-vjeēare), kėngėtarja dhe aktorja franceze, e cila qe 12 vjet ėshtė nė lidhje dashurie me Depp-in, nuk ishte personi mė i lumtur nė botė, pasi qė i dashuri i saj do tė interpretojė me bukuroshen Jolie e cila deri mė tani i ka bėrė pėr vete disa partnerė filmik, ndėrsa u qetėsua pasi qė regjisori i premtoi se skena “mė e nxehtė” ndėrmjet Depp-it dhe Jolie-t do tė largohet nga filmi.

Por, Vanessa Paradis nuk kishte pėr ēka tė brengosej. Ish “djali i egėr” i Hollywood-it, i cili ka qenė pronar i klubit tė njohur tė natės “Viper Room” nė Hollywood, qė e shiti nė vitin 2004, sot ėshtė i pėrkushtuar ndaj familjes dhe nuk e fsheh se kėnaqet me shoqėrinė e Vanessas dhe fėmijėve tė tyre, Lily Rose (11-vjeēare) dhe djalit Jack-ut (8-vjeēar).

Nė vazhdim do ta publikojmė intervistėn e Johnny Depp-it, ku ai paraqet vlerėsimin pėr Angelina Jolie-n, ku u njoftua pėr herė tė parė me tė, a ishte e vėshtirė tė luajė me tė etj.

-Deri mė tani nuk keni interpretuar me Angelina Jolie-n. A e keni njohur mė parė?

- Ėshtė paksa e ēuditshme se si rrugėt tona kurrė nuk mė parė nuk janė takuar. Kjo ėshtė e ēuditshme pasi qė kemi miq tė pėrbashkėt. Brad Pitt-in e njoh qe disa vite, si dhe babanė e saj Jon Voight-in.

Por, Angelina-n e kam njoftuar vetėm nė realizimin e filmit “Tourist”. Dhe mė duhet ta them qė ėshtė bukuroshe e vėrtetė. Ajo ėshtė e mrekullueshme, femėr zbavitėse, nė fakt, definicion i vėrtetė, i “copės” sė mirė. Ka edhe sens tė mirė pėr humor, secilit i tregon se ēka i pėrshtatet dhe kurrė nuk flet budallaqe, si dhe ka energji sa 300 njerėz!

Kjo ėshtė plotėsisht e ēmendur. Kujdeset pėr familjen e mrekullueshme, dhe pastaj shkon nė punė dhe nė secilin projekt e jep tė tėrėn nga vetja dhe mandej pėrpiqet tė zgjidh problemet botėrore.

- E keni pritur se do tė jetė e tillė?

- Nuk dėshiroj t’i vlerėsojė njerėzit tė cilėt nuk i kam njoftuar, dhe pėr tė cilėt kam dėgjuar vetėm nė bazė tė asaj qė tė tjerėt thonė pėr ta. Sapo qė jemi takuar nė setin e filmit, filluam tė silleshim si miqtė mė tė mirė. E adhurojė. Njė herė erdhi me Brad-in dhe djalin Pax-in te ne pėr darkė. Pax menjėherė u bė shok me djalin tim dhe tėrė mbrėmjen luajtėn nė kompjuter dhe argėtoheshin mirė.

-A ėshtė e lehtė tė interpretosh me Angelina-n?

- Natyrisht, ajo ėshtė e mrekullueshme. Profesioniste e vėrtetė e cila e di ēka dėshiron.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum