Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Liam nuk pajtohet me Noel

Liam nuk pajtohet me Noel

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Liam nuk pajtohet me Noel on Tue Jan 25, 2011 10:01 pm

Liam Gallagher nuk mendon se ai dhe vėllai i tij Noel Gallagher do tė pėrmirėsojnė raportin e tyre ‘tė thyer’ pėr njė kohė tė gjatė.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dy vėllezėrit nuk kanė folur qė nga gushti i vitit 2009, kur patėn njė zėnkė para njė koncerti nė Paris, e cila rezultoi me largimin e Noel nga bendi “Oasis” qė u pasua me ndarjen e grupit.

Ndėrsa Liam, i cili ka formuar njė grup tjetėr “Beady Eye” me anėtarėt tjerė tė “Oasis” (Gem Archer, Andy Bell dhe Chris Sharrock) ka thėnė se armiqėsia e tyre nuk do tė pėrfundojė nė njė tė ardhme tė afėrt.

“Ajo qė them unė vlen vetėm pėr mua. Kjo nuk ėshtė njė armiqėsi e bendit. Tė gjithė tė tjerėt ia kalojnė mirė me Noel. Unė dhe ai kemi pasur ‘ēarje’ me njėri-tjetrin, dhe do ta kemi pėr njė kohė tė gjatė”, ka thėnė Liam.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum