Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Sting u del nė ndihmė australianėve

Sting u del nė ndihmė australianėve

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Sting u del nė ndihmė australianėve on Tue Jan 25, 2011 10:04 pm

Rokeri britanik Sting ėshtė emri mė i ri qė i bashkėngjitet fushatės pėr grumbullimin e fondeve pėr tė ndihmuar njerėzit qė u pėrfshinė nga pėrmbytjet nė Australi.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ish-frontmeni i “Police” ka kėrkuar nga fansat qė tė dhurojnė para nėpėr koncertet e tij.

Sting ėshtė bashkuar me yjet si Pink, “Kings Of Leon”, Beyonce, “Foo Fighters”, Bruce Springsteen, Billy Joel dhe John Mayer, tė cilėt po ashtu po ndihmojnė nė rritjen e fondeve pėr tė ndihmuar njerėzit qė mbetėn pa strehė.

Mijėra banorė tė Queenslandit u detyruan tė largohen nga shtėpitė e tyre kėtė muaj, si pasojė e pėrmbytjeve tė mėdha nė kėtė shtet australian, ndėrsa mė shumė se 25 njerėz kanė humbur jetėn.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum