Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Blero: Nuk merrem me njerėz qė duan emėr nė shpinėn time

Blero: Nuk merrem me njerėz qė duan emėr nė shpinėn time

Go down  Message [Page 1 of 1]

Blero ka thėnė se ai nuk ka zgjidhur kurrfarė konflikti me Noizyn dhe se nuk dėshiron tė komentojė rreth njerėzve qė duan tė bėjnė emėr nė shpinėn e tij.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kohėve tė fundit kėngėtarėt mes vete janė dukur sikur kanė filluar qėllimisht tė bėjnė “skandale” vetėm pėr tė rėnė nė qendėr tė vėmendjes. Audioja shumė-folur e Noizy, ku reperi kėrcėnon kėngėtarin nga Kosova, Blero, dita e ditės ėshtė duke u bėrė mė interesante.

Ndėrsa i kontaktuar pėr kėtė ēėshtje nga Telegrafi.com, Blerim Muharrimi – Blero, ka refuzuar tė jap deklaratė duke thėnė se ai person nuk ėshtė i nivelit tė tij.

“Ha ha ha, nuk jap asnjė deklaratė pėr ata qė nuk ja vlejnė dhe qė nuk janė tė nivelit tim”, ka thėnė Blero.

Noizy pėr mediat shqiptare ditė mė parė ka dhėnė njė deklaratė ku thoshte se ka sqaruar “problemin” e kėsaj audioje dhe se raportet mes tyre ishin normalizuar. Por, pėr Bleron nuk ėshtė njė situatė e tillė dhe ai mendon se Noizy dėshiron famė nė shpinėn e tij.

“Ēfarė raportesh...? Thjesht nuk flas pėr njerėz qė kqyrin me bė emėr nė shpinėn time”, ka thėnė kėngėtari.

Blero, gjithashtu ka bėrė tė ditur se sė shpejti do tė vije me njė videoklip tė ri, duke hezituar tė jap shumė detaje. “Kam pėrfunduar dy duete tė radhės tė cilat do t’i lansoj nė shkurt. Por nuk mundem tė them mė shumė se kaq”, ka pėrfunduar Blero.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum