Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Ēelet OpenLeaks, faqja rivale e WikiLeaks

Ēelet OpenLeaks, faqja rivale e WikiLeaks

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Ēelet OpenLeaks, faqja rivale e WikiLeaks on Fri Jan 28, 2011 10:50 pm

Ēelet OpenLeaks, faqja rivale e WikiLeaks. Daniel Domshait Berg, njė nga themeluesit e WikiLeaks-it, tha se ka filluar aktivitetin OpenLeaks, njė faqe interneti rivale e WikiLeaks-it.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Faqja e re synon t’i japė mė shumė kontroll atyre qė sjellin informacionet sekrete. Burimet e informacionit mund tė zgjedhin vetė burimet ku duan tė publikohen dokumentet. Faqja do tė jetė plotėsisht funksionale deri nė fund tė vitit.

Deklaratat e Domshait-Bergut u bėnė sot gjatė forumit vjetor qė mbahet nė Davos tė Zvicrės. Nė kėtė forum mblidhen figurat kyēe tė ekonomisė dhe biznesit botėror.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum