Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Historia lesbike e Rihanės dhe Tajah

Historia lesbike e Rihanės dhe Tajah

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Historia lesbike e Rihanės dhe Tajah on Fri Jan 28, 2011 10:59 pm

E Vėrtetė apo jo, mund tė themi se bėhet fjalė pėr diēka tepėr shpėrthyese. Pėr Rihanėn dhe imazhin e saj. E dashura e mundshme e saj, ėshtė njė lesbike, Tajah Burton.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Dhe ėshtė pikėrisht ajo e cila ka njoftuar botimin e njė libri me tė gjitha detajet nė lidhje me marrėdhėniet e saj seksuale me mbretėreshėn e pop / R & B.

Sipas “Mediatakeout”, Rihanės i pėlqente “shija e Tajah” dhe interesi i saj ishte vetėm pėr ti dhėnė asaj kėnaqėsi. Dyshimet nė lidhje me vėrtetėsinė e librit janė tė natyrshme, por me sa duket MTO ka verifikuar besueshmėrinė e Miss Burton.
Pėr mė tepėr, Rihanna tashmė ka “zbuluar” anėn tjetėr tė universit tė saj seksual, duke postuar kohėt e fundit nė Twitter, njė foto “hot” tė sajėn me rreperen Nicki Minaj, njė lesbike e deklaruar.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum