Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Nicole Kidman, njė nėnė e lumtur

Nicole Kidman, njė nėnė e lumtur

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Nicole Kidman, njė nėnė e lumtur on Fri Jan 28, 2011 11:05 pm

Nicole Kidman ka marrė njė kėnaqėsi tė madhe nga fėmijėt e saj tė adoptuar qė jetojnė me ish-bashkėshortin e saj, Tom Cruise, kur i dhuruan njė shportė tė madhe me dhurata pėr lindjen e vajzės sė saj tė dytė me Keith Urban.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Aktorja nuk ka mundur tė mbajė dot lotėt e gėzimit sepse dhuratat ishin pėrzgjedhur me shumė kujdes nga Isabella (18 vjeē) dhe Connor (16 vjeē).

“Nė shportė kishte lodra pėr vajza tė vogla dhe shumė rroba pėr fėmijėn. Gjithēka ishte e menduar mirė”, tha njė burim pranė Kidman.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum