Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Pinte duhan nė avion, arrestohet

Pinte duhan nė avion, arrestohet

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Pinte duhan nė avion, arrestohet on Fri Apr 09, 2010 9:13 pm

Alarm pėr terrorizėm nė njė avion tė United Airlines qė fluturonte nė linjėn Uashington-Denver.
Autoritetet kanė arrestuar njė diplomat tė Katarit.

Por gjithcka ka qėnė njė keqkuptim, sipas versionit tė fundit tė bėrė publik nga policia.

I arrestuari ka aktivizuar sinjalizuesit e sigurisė pasi kishte pirė duhan nė tualetin e avionit.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum