Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Shakira arrin 1 miliard klikime nė Youtube

Shakira arrin 1 miliard klikime nė Youtube

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Shakira arrin 1 miliard klikime nė Youtube on Fri Jan 28, 2011 11:07 pm

E dimė qė Shakira ka shumė fansa nė mbarė botėn, por tashmė ka edhe njė shifėr shumė interesante tė fiksuar nė arritjet e saj. Artistja ka arritur nė 1 miliard shikime nė You Tube.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kėto shifra kanė ardhur nga gėrshetimi i tre kanaleve zyrtare: Shakira, ShakiraVideo dhe Shakirasme.

Sigurisht qė ky lajm e ka gėzuar sė tepėrmi artisten ndaj ka shkruar nė blogun e saj: “Jam shumė e gėzuar nga ky lajm.

Njė miliard shikime nė mbarė botėn ėshtė njė numėr i paimagjinueshėm dhe ėshtė mė tepėr se ē’kam ėndėrruar”.

Sigurisht qė njė pjesė tė mirė tė kėsaj shifre e ka falė super hitit WAKA WAKA nė versionet spanjollisht dhe anglisht, qė pėrbėjnė 300 milion tė


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum