Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mir se erdht n mesin ton .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Kingston 256 GB

Kingston 256 GB

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Kingston 256 GB on Sun Jan 30, 2011 9:09 pm

Kingston sjell per ju usb flash drive me memorje 256 GB duke thyer keshtu rekordin deri me tani

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ishim te sigurt pak kohe me pare se nje usb flash drive 256 Gb kaq i fryre do ishte ndonje lloj shakaje, ta marre dreqi nuk ka qene kaq tmerresisht larg koha kur te fusje 256 Mb ne nje madhesi te tille quhej nje arritje.
Kjo do te thote se nese jeni nje perdorues netbook-u qe me te vertete keni kohe qe kerkoni dhe ju duhet nje memorje e tille, endrra juaj tashme eshte bere realitet dhe kete gje e sjell per ju Kingston : ky flash con shpejtesine e transmetimit deri ne 20mb/sec per te shkruar memorjen dhe 10 per te lexuar dhe per gjithe fansat e Vistes te cilet kete usb stick mund ta perdorin edhe si Ram memory (Windows ReadyBoost)
Tani tju themi edhe lajmin e keq : usb stick flashin mund te gjeni vetem ne Europe dhe ne Angli , sigurisht pas porosise tuaj dhe kalimit te fatures. Ky usb stick drive kaq modern dhe i papare do tju kushtoje 565.67 pound e barazvlefshme me 924 $.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum