Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Takimet e fshehta tė Cheryl e Ashley

Takimet e fshehta tė Cheryl e Ashley

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Takimet e fshehta tė Cheryl e Ashley on Sun Jan 30, 2011 9:53 pm

Kėngėtarja britanike, Cheryl Cole ėshtė takuar nė fshehtėsi me ish-burrin e saj, futbollistin e Chelseat, Ashley Cole, i cili, siē thuhet, shpreson tė pajtohet me Cherylin.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Sipas shkrimeve nė disa media, Ashley ka marrė “sinjale pozitive” nga ish-gruaja e tij, ndėrsa Cheryl ėshtė “e kujdesshme”, pasi nuk e di sesi pajtimi do tė ndikojė nė karrierėn e saj.

Gazeta britanike “Daily Mail” transmeton se ēifti ėshtė takuar nė vilėn nė Surrey, tė cilėn e ndanin derisa ishin tė martuar.

Pajtimi i Cheryl me Ashleyn mund tė zemėrojė shefin e saj tė tanishėm, Simon Cowell, dhe mikun e afėrt, Derek Hough, tė cilėt i qėndruan afėr pas divorcit nga Cole, dhe vlerėsojnė se pajtimi me Ashelyn do tė shkatėrrojė karrierėn e saj.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum