Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Shakira zhvendoset nė Barcelonė, mohon lidhjen me Piquen

Shakira zhvendoset nė Barcelonė, mohon lidhjen me Piquen

Go down  Message [Page 1 of 1]

Lajme tė mira pėr fansat spanjollė – Shakira ėshtė shpėrngulur nė Barcelonė.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Edhe pse mohon se ėshtė nė lidhje me futbollistin e Barcelonės, Gerard Pique, kėngėtarja po kalon mė shumė kohė nė kryeqytetin e Katalonisė.

“Shakira ka motrėn qė jeton kėtu dhe nuk ėshtė ēudi qė shpesh qėndron nė Barcelonė. Tani po planifikon tė krijojė kėtu bazėn e saj evropiane”, konfirmuan menaxherėt ei saj, transmeton “Sun”.

Ylli kolumbian ka zgjedhur njė vilė nė periferi, njė ndėrtesė luksoze, nė tė cilėn qėndroi vitin e kaluar dhe xhiroi spotin pėr singėllin “Loca”.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum